Drukuj

Szanowni Państwo,
od 25 maja 2018 r. obowiązuje nowe unijne Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L119, s.1), zwane potocznie ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych lub RODO, które wprowadza spójne zasady ochrony danych osobowych w całej Unii Europejskiej. Nowe przepisy przede wszystkim w sposób jednolity określają:

Poniżej znajdą Państwo wymagane przez RODO informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez Bibliotekę:

Administrator danych osobowych:

Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego z siedzibą w Warszawie przy ul. Koszykowej 26/28, 00-950 Warszawa, tel. 22 5374158, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego wyznaczyła inspektora ochrony danych Panią Annę Bicz, z którą można skontaktować się pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klauzula informacyjna dot. zbioru danych czytelników

Pobierz w pliku PDF

Klauzula informacyjna dot. monitoringu w budynku Biblioteki

Pobierz w pliku PDF